Приватбанк вводить низку обмежень по роботі з готівкою у зв’язку із загрозою для життя співробітників і клієнтів у регіонах України з підвищеною криміногенною обстановкою – Донецької та Луганської областях. Зокрема, призупинено роботу інкасаторів, приймання готівки через термінали самообслуговування та робота відділень. Відповідне пвідомлення розміщено на сайті фінустанови.

Обмеження не стосуються доступу до рахунків. Працювати зі своїми рахунками можна в звичайному режимі через Інтернет-банк Приват24, мобільні додатки або звернувшись у будь-яке відділення Приватбанку в сусідніх, більш спокійних областях.

'Ми переходимо на особливий режим роботи в Донецькій і Луганській областях. У нинішніх умовах ми не можемо та не маємо права змушувати людей ходити на роботу в Донецькій і Луганській областях, коли у відділення банку вриваються люди зі зброєю, у містах захоплюють автомобілі інкасації та викрадають гроші, – повідомляє прес-служба Приватбанку. – Усі рахунки клієнтів знаходяться в безпеці – до них є доступ через Інтернет-банк Приват24, мобільні додатки. Без обмежень можна розраховуватися картками в магазинах, здійснювати безготівкові операції через термінали самообслуговування', - йдеться в повідомленні.

Нагадаєжмо, що останніми днями на Сході було зафіксовано кілька нападів озброєних людей на відділення, банкомати, а також інкасаторські машини банку. 

Зокрема, минулої ночі в Миколаєві невідомі підпалили відділення Приватбанку. Вогонь знищив банкомат, вхідні двері, вивіску та коридор, а також пошкодив балкон квартири, розташованої поверхом вище. 

Поділитись: