Державний ПриватБанк оголосив конкурс з відбору компаній, що супроводжуватимуть продаж низки великих об’єктів, що перебувають у власності банку. Зокрема, свою частку у гірськолижному курорті «Буковель».

Державний ПриватБанк оголосив конкурс з відбору компаній, що супроводжуватимуть продаж низки великих об’єктів, що перебувають у власності банку. Зокрема, свою частку у гірськолижному курорті «Буковель».

Про це повідомляє прес-служба банку.

Зокрема, банк виставив на продаж свою частку в гірськолижному курорті «Буковель», готель «Radisson Blu Resort Буковель», футбольний стадіон і тренувальну базу в Дніпрі. Також ПриватБанк виставить на продаж столичний готель «Мир» і торгово-розважальний комплекс «Приозерний» у Дніпрі.

Як зазначається, вартість активів, які банк виставив на продаж, має скласти 3,2 мільярди гривень.

Зазначимо, що 21 лютого Господарський суд Києва задовольнив позов ТОВ «Скорзонера» до Нацбанку і розірвав шість іпотечних договорів, укладених між НБУ і ТОВ «Скорзонера» в якості застави за зобов'язаннями ПриватБанку перед регулятором по кредитах рефінансування.

Предметом іпотеки за цими договорами виступало нерухоме майно, що належить позивачеві. 

У рішенні суду йдеться, що листами від 18 серпня 2017 року Національний банк України звернувся до позивача з вимогою сплатити заборгованість за кредитним договором в загальній сумі    2 660 095 431,22 грн. у тридцятиденний строк.

«У випадку невиконання цієї вимоги НБУ буде вимушений звернути стягнення на передане в іпотеку майном за Іпотечним договорами №№109, №110, №112, №113, №115, №116», — йдеться в рішенні суду.

«Проте судді дійшли висновку, що станом на 31 грудня 2016 року у рахунку ПриватБанку в НБУ було 5,644 млрд грн. «З огляду на викладене слід, що при наявності грошових коштів в ПАТ КБ ПриватБанк, зокрема, на рахунках в Національному банку України, у останнього були всі правові підстави для списання в безспірному порядку таких коштів в рахунок погашення відповідної заборгованості за Кредитним договором», — йдеться в рішенні суду.

За даними Єдиного реєстру юросіб, фізосіб-підприємців та громадських об'єднань, бенефіціарами ТОВ «Скорзонера» є екс-власники ПриватБанку — Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. А за даними системи YouControl, ТОВ «Скорзонера» є засновником туристичного комплексу «Буковель».

Поділитись: