Ситуацію у націоналізованому «Приватбанку» вдалося стабілізувати. Він працює у звичайному режимі і здійснює платежі без обмежень.

Ситуацію у націоналізованому «Приватбанку» вдалося стабілізувати. Він працює у звичайному режимі і здійснює платежі без обмежень.

Про це йдеться у зверненні нового глави фінустанови Олександра Шлапака на сторінці «Приватбанку» у facebook.

«Сьогодні можна з упевненістю сказати, ми з успіхом впоралися із завданням стабілізації і збереження найбільшого українського банку, мінімізації панічних настроїв серед клієнтів банку», — йдеться у повідомленні.

Шлапак запевнив, що звичні для клієнтів сервіси нормально працюють.

«Електронний банк Приват24, інші зручні банківські сервіси працюють стабільно і залишаться доступними нашим клієнтам. Ми не будемо знижувати ліміти кредитування корпоративних клієнтів, а навпаки, збільшимо можливості фінансування їх за рахунок подальшого розвитку програми підтримки підприємництва КУБ», — повідомив він.

Нагадаємо, уряд України підтримав націоналізацію «Приватбанку».

Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ «Приватбанк» та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

Перехідний період почався з 19 грудня. Також повідомлялося, що «Приватбанк» після націоналізації очолить екс-міністр фінансів Шлапак.

Раніше повідомлялось про тимчасове припинення обслуговування юридичних осіб у «Приватбанку».  Вранці 20 грудня корпоративні виплати поновилися.

Окрім того, заступник голови Національного банку України Олег Чурій в ефірі Громадського повідомляв, що юросіб «Приватбанку» не штрафуватимуть через затримку податкових платежів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile