Представники банку повідомляють, що вирішать цю проблему за 1-2 дні

Кошти, які були нараховані юридичним осіб до 19 грудня, будуть заморожені. Про це повідомив Громадському у телефонній розмові оператор сервісної служби «Приватбанку».

За словами оператора, використання коштів, нарахованих до 19 грудня, неможливе. При цьому він зазначив, що кошти, нараховані після 19 грудня, вільні для використання.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», доступ до частини коштів юридичних осіб на рахунках націоналізованого «Приватбанка» планують обмежити лише на один день, до початку роботи нового правління.

«Це тимчасовий режим — на день. Нове правління і наглядова рада мають представити сьогодні, максимум — завтра», — повідомили у банку.

Раніше повідомлялось, що обслуговування юросіб «Приватбанку» відновлять вранці 20 грудня.

«Приватбанк» на день призупинить корпоративні виплати

Нагадаємо, уряд України підтримав націоналізацію «Приватбанку»

Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ «Приватбанк» та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

Перехідний період починається з 19 грудня. Також повідомлялося, що «Приватбанк» після націоналізації очолить екс-міністр фінансів Шлапак

Як Міністерство фінансів планує забезпечити нестачу коштів у капіталі націоналізованого «Приватбанку» та що буде із сервісом Приват24. Про це та інше розказав в інтерв'ю Громадському міністр фінансів України Олександр Данилюк.

 

Поділитись: