УКРАЇНА

«ПриватБанк» запустив технологію оплати комуналки через QR-код

23 лютого, 2017 22:53
УКРАЇНА/«ПриватБанк» запустив технологію оплати комуналки через QR-код
Зберегти
Вигляд
lead
Державний «ПриватБанк» запустив в Україні технологію миттєвої безконтактної оплати комунальних платежів за допомогою QR-кодів і мобільного додатку Privat24

Державний «ПриватБанк» запустив в Україні технологію миттєвої безконтактної оплати комунальних платежів за допомогою QR-кодів і мобільного додатку Privat24.

Про це повідомляє прес-служба банку.

За словами керівника «Роздрібного бізнесу» банку Олексія Шабана, система оплати комуналки по QR-коду вже запущена в Полтаві, Маріуполі, Черкасах та Івано-Франківську. А сама технологія «Платежі по QR-коду» є відкритою національною платформою, яка дозволяє безконтактно сплачувати комунальні платежі в будь-якій точці країни.

Зазначається, що оплата комунальних платежів за допомогою QR-коду виключає помилки в реквізитах. Для оплати достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, перейти в «Мої платежі»> «Новий платіж» і відсканувати QR-код на квитанції.

Наголошується, що ті, хто не мають смартфонів, можуть зробити оплату через QR-код у відділеннях «ПриватБанку» за допомогою планшета співробітника відділення.

Раніше «ПриватБанк» приєднався до надання «теплих» кредитів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини