УКРАЇНА

Призерку чемпіонату світу з легкої атлетики Оляновську дискваліфікували через допінг на 4 роки

2 лютого, 2017 18:18
УКРАЇНА/Призерку чемпіонату світу з легкої атлетики Оляновську дискваліфікували через допінг на 4 роки
Зберегти
Вигляд
lead
Призерку чемпіонату Європи та світу та багаторазову рекордсменку України з легкої атлетики зняли з усіх змагань на 4 роки через позитивну допінг-пробу

Призерку чемпіонату Європи та світу та багаторазову рекордсменку України з легкої атлетики зняли з усіх змагань на 4 роки через позитивну допінг-пробу.

Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

«На засіданні Виконкому ФЛАУ було розглянуто справу Людмили Оляновської щодо порушення нею антидопінгових правил та ухвалено наступні рішення:

1. Дискваліфікувати Людмилу Оляновську на чотири роки відповідно та відсторонити від участі у спортивних змаганнях, починаючи з 30.11.2015 року і до 29.11.2019 року.

2. Анулювати всі результати змагань, показані в період з 09.11.2015р. по 30.11.2015р.

3. Спортсменці заборонено брати будь-яку участь у змаганнях та заходах з легкої атлетики протягом періоду дискваліфікації», — йдеться у повідомленні.

У свою чергу Оляновська прокоментувала свою дискваліфікацію та повідомила, що не вживала жодних заборонених речовин.

«Ситуація досить абсурдна. Люди, які знаються на спорті, це добре розуміють. У моїй допінг-пробі, взятій під час навчально-тренувального збору, не в змагальний період, знайшли метан. Це анаболічний стероїд, який жодним чином не може допомогти у розвитку витривалості і завоюванні медалей зі спортивної ходьби. Та і якщо подивитися на мене, то видно, що ані бороди, ані м’язів, як у бодібілдера, у мене і близько немає. Більше того, це препарат минулого століття, який дуже легко виявити. І потрібно бути повним бовдуром, щоб його вживати», — сказала вона.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини