Війна

Призов офіцерів запасу залежатиме від кількості звільнених контрактників — Генштаб

11 січня, 2017 18:59
Війна/Призов офіцерів запасу залежатиме від кількості звільнених контрактників — Генштаб
Зберегти
Вигляд
Ухвалення рішення про призов залежатиме від кількості звільнених військових-контрактників та показників прийому на військову службу за контрактом осіб у добровільному порядку

Ухвалення рішення про призов людей, які закінчили навчання на військовій кафедрі у навчальних закладах України, залежатиме від кількості звільнених військових-контрактників та показників прийому на військову службу за контрактом осіб у добровільному порядку.

Про це повідомляє УНІАН.

«До цієї служби будуть залучатись громадяни України, які закінчили військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу, віком до 43 років, які не проходили військову службу та придатні до проходження такої служби строком на 18 місяців», — заявив заступник начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних сил України полковник Марк Андрусяк.

За його словами, остаточне рішення про призов буде прийнято після того, коли будуть отримані реальні показники звільнення тих громадян, які набули право на звільнення відповідно до закону, і будуть враховані прогнозовані показники прийняття на військову службу за контрактом у добровільному порядку.

«Тоді можна буде робити певні висновки та приймати відповідні рішення», — зазначив Андрусяк.

Крім того він додав, якщо рішення про призов офіцерів запасу буде прийнято, то вони пройдуть спеціальні курси підготовки терміном до трьох місяців, залежно від спеціальностей.

Як зазначається, Міністерство оборони буде готове до організації таких курсів з лютого 2017 року. Після закінчення курсів офіцери будуть розподілені по військовим частинам у пунктах постійної дислокації.

Як повідомлялося, випускники військових кафедр служитимуть півтора роки в ЗСУ.

Також екс-начальник Гентшабу заявляв, що призов випускників військових кафедр має бути відбірковим.

Пов`язані новини