Війна

Призов випускників військових кафедр має бути відбірковим — екс-начальник Генштабу

6 січня, 2017 20:15
Війна/Призов випускників військових кафедр має бути відбірковим — екс-начальник Генштабу
Зберегти
Вигляд
Під час призову людей, які закінчили навчання на військових кафедрах,  треба застосовувати відбірковий підхід та зважати на місце роботи призовника

Під час призову людей, які закінчили навчання на військових кафедрах,  треба застосовувати відбірковий підхід та зважати на місце роботи призовника.

Про це в ефірі Громадського повідомив Анатолій Лопата — генерал-полковник, екс-начальник Генштабу України.

За словами Анатолія Лопати, прийомні комісії військового комісаріату, які відіграють вирішальну роль у призові людей на службу, повинні звертати увагу на місце роботи призовника, сплату податків, корисність професії та інші важелі.

 «Треба діяти виважено. Якщо людина, маючи військову підготовку на кафедрі, але на сьогодні працює,платить податки, — вона утримує ЗСУ. І треба дуже уважно підходити до призову таких людей на строкову службу», — наголосив екс-начальник Генштабу.

«Люди, які поступали на військові кафедри у навчальних закладах, думали, що вони не будуть служити. Тому в цьому випадку такий вибірковий підхід з боку Міноборони до призову людей, які закінчили військові кафедри, є доцільним», — сказав він.

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Зберегти