Війна

Пункт пропуску «Станиця Луганська» поновив роботу після ремонту мосту

11 грудня, 2017 12:58
Війна/Пункт пропуску «Станиця Луганська» поновив роботу після ремонту мосту
Зберегти
Вигляд
lead
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» поновив роботу після проведенням ремонтних робіт на мосту на пункті пропуску між окупованою бойовиками та підконтрольної Україні частиною Луганської області.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

«З сьогоднішнього дня (11 грудня – ред.) КПВВ «Станиця Луганська» відновив свою роботу та працює в штатному режимі», – йдеться у повідомленні.

Проведення ремонтних робіт на КПВВ «Станиця Луганська» було погоджено на засіданні Тристоронньої групи у Мінську. Ремонт було заплановано на 9-10 грудня із залученням СММ ОБСЄ.

Також йшлося про те, що контрольний пункт пропуску «Золоте» на Луганщині 9-10 грудня відкриють у тестовому режимі на час ремонту мосту біля пункту пропуску «Станиця Луганська», який наразі є єдиним КПВВ на Луганщині.

9 грудня прес-служба Луганської ОДА повідомляла, що ремонтні роботи на мостовому переході поблизу КПВВ «Станиця Луганська» розпочались за планом. «Дерев’яну конструкцію ремонтують за фінансової підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста, безпекову ситуацію з обох сторін моніторить СММ ОБСЄ», – йшлось у повідомленні.

У цей же день українською стороною було відкрито КПВВ «Золоте», однак з боку бойовиків пункт пропуску «Золоте» так не відкрили.

Пов`язані новини