Світ

Pussy Riot у Чикаго підтримали свого учасника Верзілова, якого госпіталізували з отруєнням

15 вересня, 2018 21:54
Світ/Pussy Riot у Чикаго підтримали свого учасника Верзілова, якого госпіталізували з отруєнням
Зберегти
Вигляд
У Чикаго гурт Pussy Riot на фестивалі Riot Fest підтримав свого учасника, видавця «Медіазони» Петра Верзілова, який потрапив до лікарні з ймовірним отруєнням медичними препаратами.

У Чикаго гурт Pussy Riot на фестивалі Riot Fest підтримав свого учасника, видавця «Медіазони» Петра Верзілова, який потрапив до лікарні з ймовірним отруєнням медичними препаратами.

Про це учасники Pussy Riot повідомили у Twitter.

Вони розтягнули банер на підтримку Верзілова з написом: «Ми покараємо тих, хто отруїв Петра Верзілова».

Також Pussy Riot виголосили у зв’язку з цим промову, текст якої опублікували:

«Ми вимагаємо справедливості, і ми зробимо усе можливе, аби знайти тих людей, які винні в отруєнні Петра. І будьте певні, що вони будуть покарані за те, що зробили…Ми повинні зупинити отруєння, ми повинні зупинити вбивства людей, чия провина лише в чесності, правді та справедливості».

12 вересня стало відомо, що учасник Pussy Riot, видавець «Медіазони» Петро Верзілов потрапив до реанімації після того, як почав втрачати зір, здатність говорити та пересуватися. Його близькі заявили про можливе отруєння.

Дорогою до лікарні у Верзілова почалися судоми. У лікарні аналізи «начебто нічого поганого не показали», проте о першій годині ночі його перевели до токсикологічного відділення.

Пізніше стало відомо, що Петро Верзілов прийшов до тями, і після отруєння буде лікуватися у Берліні.

Pussy Riot відкрито виступає проти дій правоохоронних органів Росії та проти чинної влади.

Нагадаємо, під час фіналу Чемпіонату світу з футболу у Москві Верзілов, його дівчина Вероніка Нікульшина та ще двоє учасників Pussy Riot вибігли на поле стадіону «Лужники».

Вони вимагали від російської влади: звільнити всіх політичних в'язнів; не саджати за лайки; припинити незаконні арешти на мітингах; допустити політичну конкуренцію в країні; а також не фабрикувати кримінальні справи і не тримати людей без причин в СІЗО.

Учасників затримали та склали адміністративні протоколи за статтями «Порушення правил поведінки глядачів під час офіційних спортивних змагань» та «Незаконне носіння одягу з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів».

Усіх чотирьох учасників гурту відправили під арешт на 15 діб.

Після того, як учасники Pussy Riot вийшли із СІЗО, їх знову затримали

Згодом на них склали нові адміністративні протоколи через непокору поліції.

Більше про:
# Pussy Riot
Пов`язані новини