Культура

Pussy Riot випустили кліп про США за «президенства» Трампа

Культура/Pussy Riot випустили кліп про США за «президенства» Трампа
Зберегти
Вигляд

Панк-гурт Pussy Riot випустив новий кліп про те, яким може стати життя у США у разі перемоги кандидата у президенти від республіканців Дональда Трампа.

У кліпі Надєжда Толоконнікова виконує відразу кілька ролей: емігрантки з Росії, яка приїхала в США, і різноманітних служителів закону, її переслідують.

Все переслідування ґрунтуються на різних висловлюваннях Трампа: від неприйняття іммігрантів до заборони абортів. У кожному випадку на тіло героїні ставиться розпечене тавро, що викарбовує різні слова, наприклад, pervert – таким чином, показується негативне ставлення кандидата в президенти США до ЛГБТ.

У підсумку героїня кліпу намагається втекти, однак поліцейський із зовнішністю Трампа (у виконанні Толоконнікової) вбиває її, після чого телеведуча знову повторює рефрен, що лунає протягом усього кліпу «Make America Great Again» – гасло кампанії Трампа, який закликає «знову зробити Америку великої».

Зауважимо, що режисером виступив Джонас Акерлунд, який раніше знімав відео співачки Леді Гаги.

Дивіться також новий випуск програми про перепетії президентських виборів у США: ГІЛЛАРІТРАМПА #7: Дональд Берлускональд, де ховаються прибічники Трампа у США і кінь Путіна.

 

Пов`язані новини