ENRU

Путін і Порошенко повинні вести переговори без посередників — Кравчук

Екс-президент України Леонід Кравчук стверджує, що для припинення війни на Донбасі президенту Петру Порошенку необхідно вести переговори з президентом Росії Владіміром Путіним  без участі міжнародних посередників.

«Важко одразу сісти за стіл Путіну й Порошенку – давайте створимо робочу групу й візьмемо десять питань для розгляду, і почнемо одне за іншим розглядати. Коли говорять люди, гармати мовчать», – заявив Кравчук в ефірі «5 каналу».

За його словами, Мінські угоди в тому вигляді, у якому їх прописали в лютому 2015 року, і з їх недотриманням Росією – це шлях у нікуди.

«Мінські угоди свою роль зіграли, треба позитивно оцінити: зупинили можливу широку агресію й посадили Путіна за стіл переговорів. І він маневрує там, як хоче, але він зв'язаний цим столом – і це позитив. Але розв'язати питання територіальної цілісності України, суверенітету, повернення Донбасу, повернення Криму мінські угоди не зможуть», – вважає Кравчук.

Загострення не впливає на обмін полоненими і роботу гуманітарної групи. Інтерв'ю з учасником Мінської групи від ОБСЄ

Нагадаємо, кілька днів тому на черговому засіданні контактної групи в Мінську було досягнуто домовленості про «безстрокове припинення вогню» на Донбасі з опівночі 1 вересня.