Політика

Путін може запропонувати Трампу допомогу з ІД в обмін на скасування санкцій – аналітик

28 січня, 2017 23:27
Політика/Путін може запропонувати Трампу допомогу з ІД в обмін на скасування санкцій – аналітик
Зберегти
Вигляд
У разі згоди, це підірве усю попередню політику США, оскільки адміністрація Обами говорила: сирійське і українське питання, є окремими.

Під час першої після вступу Трампа на посаду президента США телефонної із президентом Росії Владіміром Путіним, за умови, що розмова буде предметною, лідери обох країн, скоріш за все, обговорюватимуть головне питання для зовнішньої політики Трампа – боротьбу з ісламським тероризмом, власне з «Ісламською державою».

І в цьому контексті може постати й «українське питання», якщо Путін запропонує допомогу в боротьбі з ісламістами в обмін на скасування санкцій.

Такі припущення зробив в ефірі Громадського розказав аналітик Інституту світової політики Микола Бєлєсков.

«Вони також можуть обговорити і питання санкцій. І російський президент може чітко підняти питання: що він матиме за допомогу у боротьбі з «Ісламською державою». Великою перевіркою для США буде, якщо така пропозиція прозвучить, і якою буде реакція», – сказав він.

За словами аналітика, у разі згоди, це підірве усю попередню політику США. «Оскільки адміністрація Обами до цього чітко говорила: є окремо сирійське питання, є окремо українське. І їх ніяким чином в одному пакеті не обговорюють», – зауважив Бєлєсков.

Раніше радниця Трампа заявила, що США розглядають можливість скасування санкцій проти Росії.

Згодом Трамп на спільній прес-конференції з главою британського уряду Терезою Мей заявив, що говорити про зняття з Росії санкцій наразі рано.

Також повідомлялось, що сенатори США хочуть заборонити Трампу знімати санкції з Росії.

Пов`язані новини