ENRU

Путін назвав Медведчука «українським націоналістом»

Президент Росії Володимир Путін під час щорічної «прямої лінії» назвав українського політика і свого кума Віктора Медведчука «українським націоналістом».

За словами Путіна, Медведчук є прихильником незалежної України, але виступає за тісні економічні стосунки з Росією. 

Медведчука він згадав після запитання з Києва про те, «чому Росія кинула Україну». Путін відповів, що високо цінує цю позицію, але не хоче нашкодити і не втручається у внутрішню політику України. 

Ведуча нагадала про Медведчука, який брав участь в обміні полонених на Донбасі. І тоді Путін розповів, що вони познайомилися, коли той працював керівником адміністрації президента Леоніда Кучми, докладно описав політичні погляди Медведчука і назвав його «своїм хорошим знайомим». 

«Його батько був членом ОУН і був засуджений, його відправили у заслання, де Медведчук і народився. Його система поглядів заснована на працях українських націоналістів... Грушевський, Франко, Драгоманов... Потім вже Чорновіл. Так ось, вони всі виступали за незалежність України», — зазначив Путін і додав, що традиційні українські націоналісти завжди виступали за федералізацію України.

«І до речі Крим вони вважали не українським», — підкреслив Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час Майдану Янукович 54 рази телефонував Медведчуку.

Нагадаємо, Путін проводить щорічну прес-конференцію, за задумом якої запитують його звичайні громадяни Росії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін заявив про «плюси» від санкцій проти РФ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram