Президент Російської Федерації Владімір Путін планує правити у Росії до 2024 року.

Такий висновок з останнього інтерв’ю російського лідера, де Путін сказав готуватися до санкцій впродовж 10 років, зробив опозиціонер Боріс Нємцов.

«Путін сказав готуватися до санкцій впродовж 10 років…Що означає на практиці заява Путіна: він буде продовжувати війну і конфронтацію з усім світом; йому плювати на економіку і проблеми громадян, які безумовно будуть від санкцій страждати; він хоче правити до 2024 року, тобто ще 10 років і питання про наступника в 18 році не існує», – написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

На переконання Нємцова за таких умов ріст цін в Росії стане двозначним, продовжиться девальвація і через падіння цін на нафту, і через відсутність валюти. Також стає можливою банківська криза та банкрутство банків, можливі обмеження на видачу вкладів та переводи особливо в іноземній валюті.

«Ми живемо в новій реальності, дорогі мої. Реальності другої холодної війни. Попередню холодну війну СРСР програв і розвалився. Ймовірність програти нову холодну війну величезна», – наголосив Нємцов.

При цьому він додав, що Росія – це тільки 6% економіки США та Європи.

/ фото rufabula.com

Поділитись: