Політика

Путін подякував Обамі і запросив його до Росії

Політика/Путін подякував Обамі і запросив його до Росії
Зберегти
Вигляд
Владімір Путін запросив у Росію президента США Барака Обаму, чия каденція стікає, під час саміту Азійсько-Тихоокеанської економічної співдружності в Перу

Владімір Путін запросив у Росію президента США Барака Обаму, чия каденція стікає, під час саміту Азійсько-Тихоокеанської економічної співдружності в Перу. Про це повідомляє федеральна агенція ТАСС.

«Не дивлячись на те, що діалог між нами був непростий, було складно працювати один з одним, але і я, і президент Обама відзначили, що ми завжди з повагою відносились до позиції одне одного», — сказав Путін під час виступу стосовно результатів саміту.

Він також зазначив, що буде радий бачити Обаму у Росії.

«Я подякував йому за ці роки спільної роботи і сказав, що в будь-який час, якщо він вважатиме за потрібне і буде необхідність і бажання, ми будемо раді бачити його в Росії», — зазначив Путін.

Раніше представник Білого дому повідомляв, що під час цієї зустрічі Обама переконував Путіна слідувати Мінським домовленостям.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США запровадило санкції проти депутатів Держдуми Росії, обраних на території анексованого Криму. 

У жовтні США та Італія підтвердили важливість збереження санкцій щодо Росії, запроваджених через її агресію проти України.

«Ми обговорили нашу спільну стурбованість щодо становища в Україні і важливості збереження санкцій – у тому числі санкцій ЄС, — доки і Росія, і Україна не виконають своїх зобов’язань за мінськими домовленостями», — сказав Обама.

Пов`язані новини