Війна

Путін розповів про зброю, «що не має аналогів у світі», та про зміцнення ядерної тріади

ТАСС
Війна/Путін розповів про зброю, «що не має аналогів у світі», та про зміцнення ядерної тріади
Зберегти
Вигляд
Президент Росії Володимир Путін знову заявив, що Москва створила «новітню зброю, що не має аналогів у світі». Також він розповів про зміцнення ядерної тріади, яка «відіграє ключову роль у глобальному паритеті».

Путін зазначив, що новітні системи вже запущені у серійне виробництво.

«Наші нові системи, сподіваюся, примусять задуматися тих, хто звик до мілітаристської та агресивної риторики», — сказав він.

Також російський президент заявив про зміцнення ядерної тріади, яка «відіграє ключову роль у збереженні глобального паритету», зокрема про те, що частка новітнього озброєння складає 82%.

Зазначимо, що на засіданні колегії Міноборони Росії був присутній глава Російської православної церкви (РПЦ) патріарх Кирило.

Глава Міноборони РФ Сергій Шойгу під час засідання заявив про «нарощування військового потенціалу» США та НАТО, через що, на його думку, «ускладнюється військово-політична обстановка у світі».

Нагадаємо, вперше про новітню зброю, зокрема про гіперзвукові ракети та крилату ракету з ядерною енергетичною установкою, Путін розповів 1 березня 2018 року під час виступу перед Федеральним зібранням. Проте тоді він лише продемонстрував 3D-ролики, на одному з яких ракети падали на місцевість, дуже схожу на Флориду.

Як повідомлялося, США витратять $1 млрд на розробку гіперзвукової ракети.

Пов`язані новини