Президент Росії Владімір Путін провів оперативну нараду з постійними членами Ради безпеки РФ, на якій, зокрема, обговорювали питання щодо ситуації в анексованому Криму.

Про це повідомляє прес-служба президента РФ.

«Обговорювалися додаткові заходи із забезпечення безпеки громадян і життєво важливих об'єктів інфраструктури Криму в зв'язку з запобіганням спецслужбами Російської Федерації теракту на півострові. Детально розглядалися сценарії заходів антитерористичної безпеки на сухопутному кордоні, в морській акваторії і в повітряному просторі Криму», – йдеться в повідомленні.

Також на нараді докладно обговорювались домовленості, досягнуті за підсумками міжнародних зустрічей Путіна з лідерами Азербайджану, Ірану, Туреччини й Вірменії.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

Українські військові розповіли подробиці про Панова, зокрема про його службу у зоні конфлікту на Донбасі.

Путін звинуватив Україну «в терорі»

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Раніше ФСБ заявило про затримання співробітників Головного управління розвідки Міноборони України. 

Російське агентство «РИА Новости» із посиланням на джерела повідомило, що в окупованому Криму затримали сім українців за підозрою «в підготовці теракту». Генштаб Збройних сил України називає заяви ФСБ провокацією.  Президент Порошенко назвав звинувачення України в тероризмі безглуздими та цинічними.

Поділитись: