Військовий аналітик Валентин Бардак в ефірі Громадського висловив думку, що президент Росії Владімір Путін заявами про «український терор» готує населення РФ до можливого наступу.

«Йдеться про підготовку міжнародної спільноти, про підготовку російського населення до можливого військового наступу. Це нагадує польську версію – початок Другої світової війни», — сказав Бардак.

«Я не кажу, що війна має обов’язково розпочатися. Але однозначно Путін намагається примусити українську владу до виборів на окупованому Донбасі», — стверджує військовий аналітик.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

Путін звинуватив Україну «в терорі»

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

У четвер після наради з керівниками силових структур Порошенко наказав привести у боєготовність силовиків на адмінкордоні із Кримом і на Донбасі. Прикордонники уже приводять у боєготовність підрозділи на адмінмежі із Кримом.

Поділитись: