Політика

Путін у розмові з Обамою заявив про необхідність узгодження змін до Конституції України з бойовиками

Політика/Путін у розмові з Обамою заявив про необхідність узгодження змін до Конституції України з бойовиками
Зберегти
Вигляд

Президент Росії Володимир Путін у телефонній розмові з президентом США Бараком Обамою заявив про необхідність налагодження прямого діалогу Києва з проросійськими бойовиками на Донбасі.

«Володимир Путін підкреслив, зокрема, необхідність повного і неухильного дотримання Києвом його зобов'язань за Мінським домовленостями, у тому числі в частині налагодження прямого діалогу з Донбасом, узгодження з ним змін, що готуються в конституції, проведення місцевих виборів, набуття чинності законів про особливий статус і амністії», - йдеться у повідомленні на сайті Кремля.

Повідомляється, що обидва президенти вказали на важливість майбутніх контактів представників двох країн з української теми.

В повідомленні прес-служби адміністрації президента США зазначається, що Барак Обама закликав сторони конфлікту на Донбасі виконувати Мінські домовленості.

«Президент Обама підкреслив важливість роботи з дипломатичного рішення кризи в Україні шляхом повного здійснення мінських угод всіма сторонами», - сказано в ньому.

Обама підкреслив, що наступним ключовим кроком для сторін є досягнення домовленості про умови функціонування місцевих виборів на Донбасі, які повинні відповідати згідно зі стандартів ОБСЄ.

Пов`язані новини