Це стосується осіб, які в період з 18 березня 2014 року до 2 січня 2015 року вступили на військову службу за контрактом до військових частин і організації Збройних Сил РФ.

Президент Росії Владімір Путін визнав дійсними військові звання і документи про освіту або кваліфікацію колишніх військових ЗСУ, які нині проживають на територіях анексованого Криму і Севастополя і які вступили на військову службу за контрактом у армії РФ.

Відповідний указ опублікований 28 листопада на офіційному порталі правової інформації РФ.

Згідно документа, це стосується осіб, які в період з 18 березня 2014 року до 2 січня 2015 року вступили на військову службу за контрактом до військових частин і організації Збройних Сил РФ.

«Також документи про проходження ними військової служби в збройних силах, військових формуваннях і правоохоронних органах України, в яких передбачена військова служба, визнаються дійсними при поданні оригіналів документів», – повідомляється в указі.

22 листопада СБУ повідомила про арешт двох підозрюваних у державній зраді військових Олександра Баранова та Максима Одинцова на пропускному пункті Чонгар.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України оприлюднила список із 1 391 співробітника, які зрадили присязі під час окупації Криму.

Також прокуратура відкрила справу проти військових з Криму за державну зраду. Зокрема, екс-віце-адмірала ВМС України Єлісеєва судитимуть заочно за зраду.

Поділитись: