Політика

Путін відкинув звинувачення в хакерських атаках на США російськими спецслужбами

Політика/Путін відкинув звинувачення в хакерських атаках на США російськими спецслужбами
Зберегти
Вигляд

Президент Росії Владімір Путін відкинув звинувачення про нібито причетність РФ до хакерських атак на електронну пошту Демократичної партії США.

Про це повідомляє Голос Америки.

В інтерв'ю міжнародній інформаційній агенції Bloomberg він зауважив, що хакерів сьогодні багато, діють вони філігранно, і дуже важко перевірити, хто в дійсності вчинив атаку.

Але на державному рівні, зазначив Путін, Росія цим ніколи не займалася.

Він також сказав, що головна дискусія повинна вестися про те, що в самих документах, а не про те, як вони були вкрадені.

Путін засудив і назвав «недалекоглядним» розігрування «антиросійської карти» на прийдешніх президентських виборах в США.

Він сказав, що Росія ніколи не втручалася у внутрішньополітичний процес в США, і не став висловлювати переваги будь-кому з кандидатів.

Путін заявив, що буде готовий працювати з будь-ким з переможців, аби він або вона приймали відповідальні рішення і втілювали в життя досягнуті з ним угоди.

Також він розповів, що Росія і США близькі до досягнення угоди по боротьбі з тероризмом в Сирії, і висловив надію на угоду з ОПЕК про замороження видобутку нафти.

Нагадаємо, раніше кандидатка у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон звинуватила російські спецслужби у зламі комп’ютерних систем Демократичного національного комітету

Пов`язані новини