Путін заявив, що Росія і Україна «приречені на спільне майбутнє»

default/Путін заявив, що Росія і Україна «приречені на спільне майбутнє»
Зберегти
Вигляд

Президент Росії Владімір Путін заявив, що Росія та Україна «приречені на спільне майбутнє».

Про це він сказав на Санкт-Петербурзькому міжнародному економічному форумі, передає УНІАН.

«Попри всі складнощі сьогоднішнього дня я завжди вважав і продовжую вважати, що росіяни і українці – це один народ, один етнос в усякому разі, зі своїм своєрідністю, зі своїми культурними особливостями, але із спільною історією, культурою, спільними духовними коренями», – заявив Путін. 

«Хоч би що відбувалося, в остаточному підсумку Росія й Україна, так чи інакше, приречені на спільне майбутнє», – вважає він.

«Ми з самого початку виходили і виходимо з того, що Україна має право на власний вибір – і на цивілізаційний, і політичний, і економічний, на який завгодно», – заявив Путін. 

При цьому він стверджує, що саме Росія була ініціатором дезінтеграції Радянського Союзу і надання суверенітету «усім цим країнам». 

За його словами, відтоді нічого не змінилося, але РФ і Україну пов`язують ще конкретні речі сьогоднішнього дня – спільна інфраструктура, правила регулювання, а також можливість говорити безперешкодно однією мовою. 

«Це нас стосується, це стосується наших інтересів. Ми завжди виходили з того, що завжди навіть спірні питання, і це природно, що у сусідів виникають суперечки, (вирішуються) шляхом переговорів, але якщо в цей переговорний процес включаються треті гравці, то ми вважаємо, що вони повинні враховувати і наші інтереси, а не просто ставити нас перед вибором», – наголосив Путін.

/ фото kremlin.ru