Війна

Путін заявив, що війна на Донбасі справляє на нього «дуже сильне враження», бо там «всі наші»

7 березня, 2018 16:19
Війна/Путін заявив, що війна на Донбасі справляє на нього «дуже сильне враження», бо там «всі наші»
Зберегти
Вигляд
Президент Росії Володимир Путін заявив, що війна на Донбасі справляє на нього «дуже сильне враження», оскільки там «всі наші».

Президент Росії Володимир Путін заявив, що війна на Донбасі справляє на нього «дуже сильне враження», оскільки там «всі наші».

Про це він сказав у документальному фільмі «Миропорядок 2018», частину інтерв'ю опублікував російський журналіст Дмитро Смірнов.

«На Донбасі гинуть військовослужбовці української армії. Коли я про це думаю, на мене це справляє дуже сильне враження. Тому що я вважаю, що там всі наші», — заявив він. 

При цьому Путін знову наголосив, що російських військ на Донбасі немає.

На тимчасово окупованих територіях Донбасу перебуває до 6 тисяч кадрових російських військовослужбовців і до 40 тисяч проросійських бойовиків. Про речник  Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов повідомив у вересні 2017-го.  Під час конфлікту на Донбасі, за даними Bellingcat, у Росії нагородили 4338 військовослужбовців. У квітня 2017-го повідомлялося, що Росія використала на Донбасі свій найпотужніший танк.

Російські війська незаконно увійшли на територію східної частини України у квітні 2014-го, після чого почалась війна на території частини Донецької та Луганської областей.  Наприкінці лютого — початку березня 2014 перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту РФ війська без розпізнавальних знаків окуповували Крим. 

Війна на Донбасі на міжнародному рівні визнається агресією проти України зі сторони Росії.

Пов`язані новини