За пів року роботи Верховної Ради ІХ скликання найбільшу кількість голосувань пропустили народні депутати від фракції «Опозиційна платформа — За життя».

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Так, найбільше голосувань пропустив Вадим Рабінович з ОПЗЖ (74%) та його колеги по фракції Вадим Столар (68,9%) та Денис Ісаєнко (61,8%).


Також до списку «прогульників» зі «Слуги Народу» потрапили Олександр Дубінський та Любов Шпак, від «Батьківщини» — Анжеліка Лабунська, Юлія Тимошенко та Віталій Данілов. Також пропускали Ігор Кісільов, Олег Волошин та Юрій Солод від ОПЗЖ, та позафракційний Дмитро Шенцев.

Як повідомляють у громадянській мережі, за перші пів року роботи парламенту відбулося 1,1 млн натискань на кнопку. У 40,7% випадків депутати голосували «за», у 27,9% — «утримувалися», у 5,1% — «проти». У 15,5% випадків депутати не голосували, у 10,8% були відсутні.

Нагадаємо, лише двоє народних депутатів взяли участь в усіх 784 голосуваннях Верховної Ради у лютому 2020 року. Йдеться про Руслана Князевича з фракції «Європейська Солідарність» та Олександра Бакумова зі «Слуги Народу».

Раніше повідомлялося, що п'ять народних депутатів Верховної Ради IX скликання у понад 50% випадків голосували відмінно від більшості членів своєї фракції. Найчастіше це робив лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко — у 69% випадків.

Поділитись: