УКРАЇНА

Рада має за 2,5 місяці ухвалити закон для покращення позицій України в рейтингу Doing Business

17 березня, 2017 21:07
УКРАЇНА/Рада має за 2,5 місяці ухвалити закон для покращення позицій України в рейтингу Doing Business
Зберегти
Вигляд
У депутатів Верховної Ради є 2,5 місяці для того, щоб ухвалити затверджений нещодавно Кабміном пакет законопроектів для покращення позицій України в рейтингу Doing Business.

У депутатів Верховної Ради є 2,5 місяці для того, щоб ухвалити затверджений нещодавно Кабміном пакет законопроектів для покращення позицій України в рейтингу Doing Business.

Про це в ефірі Громадського розказав голова Офісу ефективного регулювання Олексій Гончарук.

«Все вирішили зібрати в один законопроект. Це величезна робота, до неї були залучені десятки експертів з різних міністерств, організацій, експертних офісів. І цей результат зараз схвалений урядом і готується до передачі в парламент. Зараз естафета передається парламенту, їм треба спробувати за 2,5 місяці спробувати ухвалити цей законопроект – і тоді матимемо грандіозний результат», – сказав він.

При цьому Гончарук додав, що у разі його ухвалення в Раді, позиції України в рейтингу Doing Business можуть зрости вдвічі, що стане

«Це стане величезним сигналом для інвесторів з усього світу, і дуже сильним аргументом для тих людей, які просувають Україну в світі і працюють на тим, щоб привести сюди інвесторів», – додав Гончарук.

Крім того, за його словами, цей закон «вдосконалить правила» для українського бізнесу.

У 2016 році Україна піднялася на 3 пункти в рейтингу Doing Business – до 80-го місця з 83-го.

Нагадаємо, що 10 березня, крім затвердження цього пакету законопроектів, Кабмін скасував близько 100 актів, які на сьогодні не мають законодавчих підстав та заважали веденню бізнесу в Україні.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини