УКРАЇНА

Рада не підтримала проект постанови про підвищення зарплат депутатам

17 січня, 2017 17:36
УКРАЇНА/Рада не підтримала проект постанови про підвищення зарплат депутатам
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада не підтримала проект постанови про фінансове забезпечення діяльності парламенту, яким пропонувалося підняти зарплати народним депутатам.

Верховна Рада не підтримала проект постанови про фінансове забезпечення діяльності парламенту, яким пропонувалося підняти зарплати народним депутатам.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

За відповідну постанову №5573 «Про фінансове забезпечення діяльності Верховної Ради» проголосували 117 народних депутатів з 226 необхідних.

Депутати також не підтримали пропозицію голови Верховної Ради Андрія Парубія відправити проект постанови в профільний комітет на доопрацювання.

Як повідомила у коментарі Громадському віце-спікерка парламенту Оксана Сироїд, підвищення зарплат депутатів має відбутися тільки після прийняття закону про врегулювання зарплат на одному рівні.

«Я не бачу потреби і перспективи для того, щоб переглядати це сьогодні. І я вважаю, що це просто не гідно. Повинен бути закон, який би всі ці рівні оплати праці чи рівні винагороди врегулював. Поки такого закону нема, все буде залишатись в нинішньому вигляді», — сказала вона.

Проект постанови передбачав підвищення зарплат народних депутатів. Зокрема, пропонувалося встановити зарплату голови парламенту на рівні 20 прожиткових мінімумів (майже 31 тис. грн), його першому заступнику — 19,2 прожиткових мінімуми (майже 30 тис. грн), заступнику — майже 29 тис. грн, керівникам парламентських комітетів — більше 26 тис. грн, рядовим членам комітетів — понад 25 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата прем’єра становить 35 тисяч грн на місяць. 

Пов`язані новини