Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій доручив комітету Ради з питань бюджету оголосити повторний конкурс на зайняття посад членів Рахункової палати.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій доручив комітету Ради з питань бюджету оголосити повторний конкурс на зайняття посад членів Рахункової палати.

Про це повідомляє УНІАН.

Рішення прийнято в зв'язку з тим, що Рада не змогла призначити дев'ять нових членів Рахункової палати. Нардепи шляхом голосування вибрали 9 кандидатур, які набрали найбільшу кількість голосів. Однак призначення цих 9 кандидатів згодом підтримали тільки 211 нардепів при необхідних 226.

Раніше, 1 березня Національне антикорупційне бюро повідомило про завершення досудового розслідування стосовно голови і члена Рахункової палати України Романа Магути і Марії Шулежко. 16 листопада 2016 року співробітники НАБУ і САП повідомили керівнику Рахункової палати Магуті про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України  — зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

За даними слідства, Магута передав у приватну власність родичу директора департаменту з питань агропромислового комплексу Рахункової палати Марії Шулежко двокімнатну службову квартиру, яка була куплена за бюджетні гроші в 2013 році.

У серпні 2014 роки нерухомість була виключена зі списку службових, в лютому 2015-го її приватизував родич Шулежко. На наступний день після приватизації квартиру подарували Марії Шулежко.

Зазначимо, що Рахункова палата призначається Верховною Радою. Вона здійснює контроль за виконанням законів України та прийнятих парламентом постанов, виконанням Державного бюджету України, фінансуванням загальнодержавних програм в частині, що стосується використання коштів Державного бюджету України. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: