Політика

Рада обрала Гройсмана новим прем’єром-міністром України

Політика/Рада обрала Гройсмана новим прем’єром-міністром України
Зберегти
Вигляд

Депутати Верховної Ради звільнили з посади Арсенія Яценюка та підтримали спікера парламенту Володимира Гройсмана і обрали його новим прем’єр-міністром України. За таке рішення проголосували 257, проти — 50, утрималися — 48.

Також за зняття Гройсмана з посади спікера проголосували 282 народних депутата.

Слід зазначити, що за Гройсмана як прем’єра проголосували лише 206 депутатів від «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту», які планують створити нову коаліцію. Свої голоси за це рішення віддав 131 член БПП і 75 від «Народного фронту».

Перед голосуванням Гройсман пообіцяв на посаді прем'єра прискорити і змінити якість європейських реформ.

«Я розумію, наскільки сьогодні порочні момент для нашої держави. Я розумію власну відповідність. Я розумію, що у нас з вами надзвичайно важкий час, в якому ми повинні проявити ефективність, політичну волю для того, щоб вивести країну з кризи, прискорити і змінити якість європейських реформ, — заявив Гройсман.

 

 

Щойно ВР призначила мене Прем’єр-міністром України. Дякую за довіру, чесно працюватиму на успіх країни та громадян! pic.twitter.com/Sn6u9Vsylc

— Volodymyr Groysman (@VGroysman) 14 апреля 2016 г.

 

 

Раніше президент України Петро Порошенко вніс у Раду подання щодо призначення спікера парламенту Володимира Гройсмана новим прем’єром.

Нагадаємо, український парламент обрає склад нового Кабінету міністрів.

Пов`язані новини