Програма бюджетної підтримки телерадіокомпаній, які працювали в Криму до його анексії Росією, передбачає видатки на суму до 30 млн. грн

Верховна Рада України ухвалила законопроект уряду щодо програм бюджетної підтримки телерадіокомпаній, які працювали в Криму до його анексії Росією. Передбачається фінансування на суму до 30 млн грн. Зкорема бюджетна підтримка стосується кримсько-татарського телеканалу ATR.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Закон підтримали 227 народних депутатів на пленарному засіданні 17 листопада.

«Пропонуємо розглянути можливість підтримки окремих телерадіокомпаній, які на сьогоднішній день здійснюють трансляцію в Автономній Республіці Крим», — сказав заступник міністра фінансів Євген Капінус, представляючи законодавчу ініціативу.  

Він зазначив, що наразі Бюджетний кодекс передбачає можливість фінансової підтримки для державних телекомпаній, громадського мовлення.

«Фактично ми маємо намір направити гроші на субсидування якихось комерційних структур», — зазначив народний депутат Антон Яценко.  

«Прийняття проекту Закону унормує здійснення витрат державного  бюджету та забезпечить фінансову підтримку ТОВ «Телевізійна компанія «Атлант-СВ» для телеканалу з логотипом «АТR T», — йдеться у пояснювальній записці.

Член парламентського комітету з питань бюджету Костянтин Іщейкін повідомив, що законопроект передбачає виділення до 30 млн грн.

Поділитись: