УКРАЇНА

Рада підтримала пільги для постраждалих учасників Революції Гідності

14 листопада, 2017 15:30
УКРАЇНА/Рада підтримала пільги для постраждалих учасників Революції Гідності
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада підтримала в цілому законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Таким чином постраждалим учасникам Революції Гідності призначать відповідні пільги та гарантії соціального захисту

Верховна Рада підтримала в цілому законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Таким чином постраждалим учасникам Революції Гідності призначать відповідні пільги та гарантії соціального захисту.

За відповідний законопроект проголосував 241 депутат.

Спочатку в законопроекті №5697 пропонувалося надати статус учасника бойових дій постраждалим на Майдані.

Однак, після звернень представників учасників Революції Гідності, які наполягали, що таке визначення матиме негативні наслідки для захисту прав у судах, цей пункт із закону виключили. Про це повідомляє «РБК».

Замість нього законопроект доповнили нормою, яка визначає окремий статус постраждалих учасників Майдану та призначає їм такі ж пільги, як і учасникам бойових дій.

Законом передбачається відповідне посвідчення. У разі, якщо учасник бойових дій одночасно є учасником Революції Гідності, йому нададуть одне з двох посвідчень за бажанням.

Дія цього пункту не поширюється на працівників міліції, осіб, які проходили службу в правоохоронних органах спеціального призначення, військовослужбовців внутрішніх військ, Збройних Сил України та інших військових формувань, які одержали тілесні ушкодження під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з подіями Революції Гідності.

ДИВІТЬСЯ: Спецпроект «Голос війни»: Посмішка Інститутської.

Раніше Кабмін збільшив удвічі виплату допомоги сім’ям загиблих і постраждалих на Євромайдані.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини