Політика

Рада підтримала відтермінування реформи прокуратури

Політика/Рада підтримала відтермінування реформи прокуратури
Зберегти
Вигляд

Верховна Рада проголосувала за основу і в цілому щодо внесення змін до закону про прокуратуру щодо відтермінування реалізації вже ухваленої реформи про прокуратуру.

За відповідний законопроект проголосувало 249 народних депутатів.

Законом передбачено внести зміни до прикінцевих положень Закону «Про прокуратуру», відповідно до яких закон вступить в дію не через шість місяців від дня його опублікування, а з 15 липня 2015 року.

Наступним законопроектом №2666 депутати тимчасово наділили генпрокурора правом затверджувати порядок скликання та проведення всеукраїнської конференції працівників прокуратури, необхідної для призначення членів Вищої ради юстиції. Після вступу в силу закону про прокуратуру цей порядок буде регулювати він.

«Фактично, на цьому тижні парламент зможе проголосувати своїх представників до Вищої ради юстиції, президент готовий висунути своїх, а прокуратура має дати можливість механізму делегування трьох представників», – сказав Юрій Луценко.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Верховної Ради громадські активісти протестували проти відтермінування реалізації вже ухваленої реформи про прокуратуру.

/ фото Наталії Тарасовської

Пов`язані новини