УКРАЇНА

Рада ухвалила закон про Нацкомісію з урегулювання у сфері енергетики

УКРАЇНА/Рада ухвалила закон про Нацкомісію з урегулювання у сфері енергетики
Зберегти
Вигляд

Верховна Рада України прийняла законопроект №2966-д «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг».

«За» відповідне рішення проголосували 250 депутатів.

Закон повинен дозволити уникнути різких коливань в умовах господарювання суб'єктів, діяльність яких регулюється комісією, зробить таку діяльність прогнозованою на більш тривалий термін.

Тарифи на виробництво, також на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, транспортування та постачання теплової енергії затверджуються комісією та органами місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законодавством .

До складу комісії входитимуть 7 осіб, включаючи голову. При цьому призначення на посаду члена регулятора здійснюється за результатами відкритого конкурсного відбору. Організацію і проведення конкурсу здійснює Конкурсна комісія з відбору кандидатів на посади членів НКРЕКУ.

Раніше, Верховна Рада в першому читанні ухвалила закон про регулятора у сферах енергетики та комунальних послуг.

Пов`язані новини