УКРАЇНА

Рада прийняла законопроект про сертифікацію енергоефективності будівель

4 квітня, 2017 19:46
УКРАЇНА/Рада прийняла законопроект про сертифікацію енергоефективності будівель
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада прийняла законопроект, який передбачає обов'язкову сертифікацію енергоефективності для низки об'єктів будівництва.

Верховна Рада прийняла законопроект, який передбачає обов'язкову сертифікацію енергоефективності для низки об'єктів будівництва.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Сертифікації підлягають об'єкти будівництва із середнім або значним класом наслідків, а також для будівель загальною опалювальною площею понад 250 кв. м, де розташовані органи державної влади або органи місцевого самоврядування та комунальні організації у разі проведення ними реконструкції або модернізації таких будинків.

Крім того, обов'язкова сертифікація передбачається в разі надання державної підтримки для підвищення енергоефективності будівель.

Згідно з документом, оплата виготовлення сертифікатів здійснюватиметься за кошти замовника або державної підтримки.

Як зазначено в пояснювальній записці, сертифікація не поширюються на будівлі промислового призначення та нежитлові приміщення сільгосппризначення з низьким рівнем енергоспоживання.

Сертифікації не підлягають також будівлі для богослужінь та релігійних обрядів, об'єкти культурної спадщини, тимчасові споруди та окремо розташовані будівлі з опалювальною площею менше 50 кв. м.

Раніше Рада ввела європейські правила перетину перехрестя з круговим рухом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини