Верховна Рада проголосувала за призначення депутата від «Блоку Петра Порошенка» Валерія Пацкана головою Рахункової палати.

Верховна Рада проголосувала за призначення депутата від «Блоку Петра Порошенка» Валерія Пацкана головою Рахункової палати.

Відповідне рішення підтримали 309 народних депутатів.

Парламент також достроково припинив повноваження Пацкана як народного депутата у зв'язку з новим призначенням.

Рада також обрала членів Рухункової палати: Богун В.П., Дідик А.М., Іванов І.М., Майснер А.В., Невідомий В.І., Огонь Ц.Г., Яременко О.С., Яремчук І.М.

Рахункова палата призначається Верховною Радою. Вона здійснює контроль за виконанням законів України та ухвалених парламентом постанов, виконанням Державного бюджету України, фінансуванням загальнодержавних програм в частині, що стосується використання коштів Державного бюджету України. 

1 березня 2017 року Національне антикорупційне бюро повідомило про завершення досудового розслідування стосовно голови і члена Рахункової палати України Романа Магути і Марії Шулежко. 16 листопада 2016 року співробітники НАБУ і САП повідомили керівнику Рахункової палати Магуті про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України  — зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

За даними слідства, Магута передав у приватну власність родичу директора департаменту з питань агропромислового комплексу Рахункової палати Марії Шулежко двокімнатну службову квартиру, яка була куплена за бюджетні гроші в 2013 році.

У серпні 2014 роки нерухомість була виключена зі списку службових, в лютому 2015-го її приватизував родич Шулежко. На наступний день після приватизації квартиру подарували Марії Шулежко.

Поділитись: