УКРАЇНА

Рада розгляне зняття недоторканності з Довгого та Розенблата після рішення юрслужби — ГПУ

20 червня, 2017 20:23
УКРАЇНА/Рада розгляне зняття недоторканності з Довгого та Розенблата після рішення юрслужби — ГПУ
Зберегти
Вигляд
ГПУ отримала подання на народних депутатів Максима Полякова, Борислава Розенблата а також Олеся Довгого і прийме рішення про підтримку подання після висновку юридичної служби генпрокуратури.

Генеральна прокуратура України отримала від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подання на народних депутатів Максима Полякова, Борислава Розенблата а також Олеся Довгого і прийме рішення про підтримку документу після висновку юридичної служби генпрокуратури.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора України Лариса Сарган.

«Юридична служба ГПУ взяла документи на опрацювання щодо відповідності нормам закону «Про Регламент Верховної Ради України», а саме кожне подання «має бути вмотивованим і достатнім, містити конкретні факти і докази, що підтверджують факт вчинення зазначеною в поданні особою суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України», — сказала вона.

Через таку процедуру надіслати подання до Верховної Ради на вищевказаних нардепів вже завтра, для розгляду їх на регламентному комітеті неможливо.

«Генпрокурор прийме рішення про підтримку подань після надходження висновку юридичної служби ГПУ», — наголосила Сарган.

Вона додала, що підготовку цього питання комітет здійснює у терміновому порядку, але в строк не більш як 20 днів.

Нагадаємо, депутат від «Блоку Петра Порошенка» Борислав Розенблат і депутат від «Народного фронту» Максим Поляков підозрюються в отриманні хабара за зміни в законопроектах про видобуток бурштину. 

Позафракційного Олеся Довгого підорзрюють у причетності до незаконного виділення ділянок в Києві.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини