Надію Савченко виключили з парламентської делегації України у ПАРЄ. Тепер вона може перейти делегації в ОБСЄ.

Верховна Рада України підтримала постанову про виключення народного депутата Надії Савченко зі складу делегації українського парламенту в Парламентській асамблеї Ради Європи.

За відповідне рішення проголосували 237 народних депутатів.

Таким чином було підтримано постанову про виключення пункту з прийнятого в 2015 році постанови, яким Рада вирішила поза квотами обрати Савченко членом постійної делегації українського парламенту в ПАСЄ.

«Наскільки мені відомо, Савченко сама подала заяву, щоб перейти в комітет ОБСЄ», – прокоментувала це рішення депутатка Світлана Заліщук.

Нагадаємо, Савченко виключили з фракції «Батьківщина».

Про можливе виключення Савченко з фракції напередодні заявила лідерка «Батьківщина» Юлія Тимошенко.  

Раніше повідомлялося, що Надія Савченко 7 грудня відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками бойовиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Савченко про зустріч з ватажками бойовиків: Я в них чорта не побачила.

Савченко підтвердила слідчим Служби безпеки України, що відвідувала Мінськ, де спілкувалася з лідерами «ДНР» та «ЛНР»Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким.

У політичній партії «Батьківщина», до якої належить Надія Савченко, вважають неприпустимими будь-які переговори з ватажками «ДНР» та «ЛНР».

В СБУ заявили, що Надія Савченко на переговорах із ватажками «народних республік» Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком обговорювала питання не тільки заручників, але й амністію бойовиків та зняття економічних санкцій з РФ.

Поділитись: