УКРАЇНА

Рада ухвалила закон про державний бюджет на 2018 рік у першому читанні

14 листопада, 2017 19:28
УКРАЇНА/Рада ухвалила закон про державний бюджет на 2018 рік у першому читанні
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада України ухвалила закон про державний бюджет на 2018 рік у першому читанні.

Верховна Рада України ухвалила закон про державний бюджет на 2018-й рік у першому читанні. «За» проголосували 260 депутатів. 

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман прибув до зали парламенту. Він наголосив, що перший етап підготовки Держбюджету завершений і подякував усім, хто голосував.

У другому читанні парламент розгляне документ у найближчий пленарний тиждень, на початку грудня, зазначила представниця президента у Верховній Раді Ірина Луценко. 

За її словами, до другого читання депутати запропонували включити до витрат правки щодо фінансування армії, медицини, лікування дітей тощо.

«Ми внесли пропозиції щодо збільшення рентних платежів, щоб це дозволило збільшити дохідну частину бюджету. Ми зберегли перехід конфіскований коштів на 2018 рік, а це, як мінімум, 10 млрд грн: 1 млрд грн на соціально-економічну сферу, 4 млрд грн — на армію, нацбезпеку і оборону, 4 млрд грн на сільську медицину і 1 млрд грн на розвиток регіонів», — зазначила вона. 

За словами Луценко, уряду також було доручено збільшити дохідну частину бюджету на 7,8 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ: Держбюджет-2018: на що витратять кошти платників податків.

На виплату пенсій наступного року у бюджеті запланували 141 мільярд гривень. Суму можна порівняти з фінансуванням усіх силових відомств — 165 мільярдів. Ще 180 мільярдів гривень поділять між собою міністерства освіти та охорони здоров’я. Фінансування Суспільного мовлення — 776 мільйонів гривень. Це вдвічі менше від реальних потреб. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини