УКРАЇНА

Рада відкликала закон про антикорупційні суди

21 грудня, 2017 15:46
УКРАЇНА/Рада відкликала закон про антикорупційні суди
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада України на засіданні в четвер відкликала проект закону «Про антикорупційні суди» (№6011) авторства ряду парламентаріїв.

Верховна Рада України на засіданні в четвер відкликала проект закону «Про антикорупційні суди» (№6011) авторства ряду парламентаріїв.

За відповідне рішення проголосували 235 народних депутатів з 226 мінімально необхідних.

Згідно з регламентом, цю законодавчу ініціативу потрібно було відкликати, щоб президент України зміг унести власний варіант закону про антикорупційні суди.

Раніше Порошенко заявив, що не має півтора року для того, щоб чекати на створення Антикорупційного суду. Голова держави пропонував замість окремого органу створити антикорупційні палати при діючих судах. 

Створення відповідного суду є вимогою міжнародних та антикорупційних організацій-партнерів України. 

18 жовтня повідомлялося, що автори проекту про Антикорупційний суд готові відкликати свій закон для голосування президентського. 

Депутат Мустафа Найєм зауважив, що й раніше нічого не заважало Порошенку зареєструвати закон про створення Антикорупційного суду. 

Однак, 14 листопада депутати вдруге не змогли відкликати  альтернативний закон про Антикорупційний суд. Блокували відкликання, зокрема, депутати від «Блоку Петра Порошенка». 

Пов`язані новини