ENRU

Рада ЄС на рік продовжила санкції проти сирійського режиму

Рада Європейського Союзу продовжила обмежувальні заходи проти режиму сирійського президента Башара Асада до 1 червня 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба Ради ЄС.

«Це рішення відповідає стратегії ЄС щодо Сирії, в якій йдеться, що Євросоюз зберігатиме свої обмежувальні заходи проти сирійського режиму і його прихильників, поки тривають репресії проти мирних жителів», — йдеться в повідомлені.

При цьому Рада ЄС додала до списку осіб, на яких поширюються обмежувальні заходи, трьох міністрів сирійського уряду і оновила інформацію, що стосується деяких людей і організацій, включених до реєстру.

Нині в цьому списку 240 фізичних та 67 юридичних осіб, на яких поширюється заборона на поїздки і заморожування активів «у зв'язку з насильницькими репресіями проти цивільного населення в Сирії».

Прес-служба роз'яснює, що санкції щодо Сирії включають ембарго на постачання нафти, обмеження на деякі інвестиції, заморожування активів сирійського центрального банку в ЄС і експортні обмеження на обладнання і технології, які можуть використовуватися для внутрішніх репресій, а також на обладнання і технології для моніторингу або перехоплення інтернету або телефонного зв'язку.

Нагадаємо, лідери G7 заявили про готовність посилити санкції проти РФ через анексію Криму.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram