Рада ЄС запровадила санкції проти п’яти людей, причетних до незаконних виборів президента РФ в анексованому Криму.

Рада ЄС запровадила санкції проти п’яти людей, причетних до незаконних виборів президента РФ в анексованому Криму.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко у Facebook.

«Вітаю офіційне рішення Ради ЄС про запровадження санкцій проти п’яти осіб, відповідальних за незаконне проведення виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму та Севастополі», — написав він.

Порошенко заявив, що «покарання за будь-які незаконні дії проти суверенітету та територіальної цілісності України є неминучим».

«Мої зустрічі в Аахені з лідерами ЄС, Франції, Німеччини чітко підтвердили, що тема деокупації та відновлення суверенітету України над Кримом є одним з нагальних пріоритетів європейського порядку денного», — додав глова держави.

Раніше кореспондент «Радіо Свобода» в Брюсселі Рікард Йозвяк повідомляв, що ЄС планує ввести санкції проти 5 відповідальних за «вибори» у Криму.

18 березня у Росії відбулися вибори президента країни. День виборів призначили на день анексії Криму.  У Росії заявили, що за Путіна в анексованому Криму «віддали» понад 90% голосів.

На незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму фіксували низьку явку. Також повідомлялося, що на кримських татар чинили тиск.

Євросоюз не визнав результати «виборів» президента РФ у Криму.

Поділитись: