Світ

Рада Європи і ПАРЄ засудили теракт у Франції

24 березня, 2018 20:24
Світ/Рада Європи і ПАРЄ засудили теракт у Франції
Зберегти
Вигляд
Рада Європи, Парламентська асамблея та Комітет міністрів Ради Європи засудили теракт, який стався 23 березня на півдні Франції.

Рада Європи, Парламентська асамблея та Комітет міністрів Ради Європи засудили теракт, який стався 23 березня на півдні Франції.

Про це йдеться в оприлюднених офіційних заявах.

«Рішуче засуджую напади на території нашого перебування — Франції. Ці підлі напади націлені як на цивільних осіб, так і на представників правоохоронних органів. Вітаю сміливі дії правоохоронців та висловлюю повну солідарність Ради Європи з французьким народом та владою», - йдеться у заяві генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда.

Він також висловив співчуття сім’ям загиблих та надію на щонайшвидше одужання поранених.

«Наші цінності, тих, хто захищає Раду Європи та її Асамблею, залишаються нашим найкращим захистом від варварства», - наголосив у своїй заяві голова ПАРЄ Мікеле Ніколетті.

Заяву із засудженням теракту та висловленням співчуття також оприлюднив міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен, який нині головує у Комітеті міністрів ПАРЄ.

Нагадаємо, французький поліцейський Арно Белтрамі, який обміняв себе на заручника під час теракту у супермаркеті на півдні Франції 23 березня, помер у лікарні. 

23 березня Редуан Лакдім, який має марокканське походження, викрав машину в Каркасоні, убивши пасажира і поранивши водія. З машини він відкрив вогонь по поліцейських на пробіжці, поранивши одного з них. Потім в сусідньому містечку Треб він зайшов до супермаркетуубив двох людей і захопив заручників.

Лакдім називав себе прихильником організації «Ісламська держава» і вимагав звільнити Салаха Абдесалама, заарештованого за підозрою у причетності до терактів в Парижі 2015 року. За повідомленням поліції, раніше Лакдім був відомий владі як наркоторговець.

 

Більше про:
# теракт
# Франція
Пов`язані новини