Голова Ради Європи Турбйорн Ягланд вважає, що Україна стала «дуже нестабільною» після відставки прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Європейський політик закликав українську владу якнайшвидше сформувати новий уряд і прискорити процес реформ.

«Ситуація в Україні стала вкрай нестабільною. Важливо, щоб новий уряд було сформовано швидко, і ще більш актуально, щоб вони прискорили реформи», — заявив Ягланд, передає «Голос Америки».

За словами голови Ради Європи, «новому уряду доведеться займатися цим набагато більш активно, ніж дотепер».

Нагадаємо, 10 квітня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про рішення піти у відставку. Пізніше, парламентський комітет з питань правової політики і правосуддя на засіданні ухвалив рішення, яким рекомендує Верховній Раді задовольнити рішення Яценюка.

Головним кандидатом на місце нового очільника уряду є спікер парламенту Володимир Гройсман. Однак зараз відбуваються торги щодо його призначення. Вчора ввечері, після скандалу з президентом Петром Порошенком щодо складу нового уряду, Гройсман відмовився очолювати Кабмін. Але сьогодні він все ж погодився стати новим прем'єром, заявивши про свої умови.

/фото ukurier.gov.ua

Поділитись: