УКРАЇНА

Рада з розвитку цифрової економіки запрацювала в Україні

5 липня, 2018 16:56
УКРАЇНА/Рада з розвитку цифрової економіки запрацювала в Україні
Зберегти
Вигляд
В Україні розпочала роботу Координаційна рада з питань розвитку цифрової економіки.

В Україні розпочала роботу Координаційна рада з питань розвитку цифрової економіки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Завданням ради є організація виконання плану заходів щодо цифровізації економіки та суспільства на 2018 рік та подальше налагодження ефективної взаємодії у цьому напрямку між урядом, бізнесом, громадськими організаціями та суспільством.

«Сьогодні цифровізація — головний перспективний напрямок розвитку української економіки та суспільства. Але ефективність залежить від чіткості постановки задачі — місії, візії нашої взаємодії. Правильно організувати цей процес — великий крок до успіху», — зазначив Степан Кубів, міністр економічного розвитку України.

В Мінекономіки сподіваються, що робота ради з питань цифрової економіки сприятиме «цифровому прориву» в Україні та розвитку інноваційних форм бізнесу.

Координаційна рада з цифрової економіки — тимчасовий консультативно-дорадчий орган при Мінекономрозвитку. Його завдання — забезпечення виконання концепції та плану розвитку цифрової економіки та суспільства України до 2020 року.

Також напередодні уряд створив Раду з питань сталого розвитку та торгівлі.

Раніше уряд створив Раду з питань інтелектуальної власності. Цей орган здійснюватиме координацію процесів щодо функціонування і розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

Раніше Порошенко доручив створити у Києві Вищий суд з питань інтелектуальної власності.

Також Порошенко повідомляв, що за 2017 рік обсяг двосторонньої торгівлі між Україною та Німеччиною зріс до 8 мільярдів євро.

Пов`язані новини