Документ закликає парламенти та міжнародні організації засудити Росію за порушення режиму припинення вогню та руйнацію міста Авдіївка.

Верховна Рада України звертається до парламентів іноземних держав та міжнародних організацій із закликом засудити ескалацію російської агресії проти України. Відповідну постанову ухвалила більшість народних депутатів під час пленарного засідання 7 січня.

Документ закликає парламенти та міжнародні організації засудити Росію за порушення режиму припинення вогню та «навмисну руйнацію іррегулярними та регулярними збройними формуваннями» міста Авдіївка Донецької області, а також «варварські напади на об’єкти, необхідні для виживання цивільного населення».

Український парламент також у своєму зверненні закликає вплинути на Росію ОБСЄ.

Нагадаємо, 29 січня під Авдіївкою сталося загострення збройного конфлікту, у результаті загинули четверо бійців 72-ї бригади Збройних сил України.

За словами міністра оборони України Степана Полторака, 29 січня збройні сили України відбили атаку бойовиків самоназваної «ДНР» та перейшли в наступ біля Авдіївки Донецької області.

Внаслідок обстрілів Авдіївка залишилася без води та електрики.

Пізніше через ескалацію збройного конфлікту в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

Що відбувалось в Авдіївці протягом п’яти днів з 29 січня читайте у матеріалі Громадського:

Авдіївка: 5 днів протистояння

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрізаємо фруктові дерева і гріємося» — спецрепортаж з Авдіївки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: