Життя

Рада затвердила програму Кабміну Гройсмана з третьої спроби

Життя/Рада затвердила програму Кабміну Гройсмана з третьої спроби
Зберегти
Вигляд

Верховна Рада підтримала програму діяльності нового уряду на чолі з Володимиром Гройсманом.

Відповідне рішення підтримали 243 народні депутати.

Зауважується, що згідно з Конституцією України, Верховна Рада не може розглядати питання відповідальності Кабінету міністрів протягом року після затвердження програми його діяльності.

Раніше на сьогоднішньому засідання депутати не змогли з двох спроб затвердити програму новопризначеного уряду під керівництвом Гройсмана.

Депутати Верховної Ради звільнили з посади Арсенія Яценюка та підтримали Гройсмана і обрали його новим прем’єр-міністром України. Також Рада обралановий Кабінет міністрів, запропонованих президентом України та новим прем'єр міністром Володимиром Гройсманом. Проте посада голови Міністерства охорони здоров'я лишилась вакантною.

Нагадаємо, торги за призначення складу нового Кабінету міністрів тривали останні кілька днів. Це відбувалося після того, як вже колишній глава уряду Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку 10 квітня.

Напередодні Гройсман відмовлявся стати прем’єром. Однак, після тривалих переговорів, все-таки погодився. При цьому, колишній спікер висунув ряд своїх умов щодо призначення міністрів.

13 квітня фракція «Блок Петра Порошенка» представила сформований складнового Кабміну. Однак, там відсутній кандидат на посаду міністра охорони здоров’я.

Пов`язані новини