УКРАЇНА

Рада знову не узгодила ТСК з розслідування політичної корупції

УКРАЇНА/Рада знову не узгодила ТСК з розслідування політичної корупції
Зберегти
Вигляд

Депутати Верховної Ради не дійшли згоди щодо створення тимчасової слідчої комісії з питань політичної корупції та офшорних компаній.

За словами депутата від «Блоку Петра Порошенка» Мустафи Найєма, парламентські фракції спеціально затягують процес створення ТСК, щоб сформувати «нейтральну» комісію з метою «політичного піару».

Також про політичний піар розповів його однопартієць Олексій Гончаренко. Він вважає, що створення ТСК із політичної корупції та офшорів «матиме нульовий результат».

Водночас, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко переконує, що питання створення ТСК можна легко вирішити. «Головне, аби спікер ВР Андрій Парубій виніс питання на голосування парламенту», – сказала Тимошенко.

Що ж стосується Опозиційного блоку, то партія готова розглядати закон про ТСК, однак голосів на створення комісії «з офшорів» не дасть. В першу чергу – ТСК щодо подій в Одесі 2 травня 2014 року.

В цілому ж, затягування процесу створення ТСК з розслідування фактів політичної корупції може негативно вплинути на імідж усіх учасників політичного процесу, переконаний Мустафа Найєм.

Нагадаємо, 16 травня фракція БПП висунула депутатів до складу тимчасової слідчої комісії з питань політичної корупції та офшорних компаній. Однак, депутата Сергія Лещенка до складу ТСК не включили.

Пов`язані новини