Рада безпеки ООН прийняла резолюцію про запобігання потрапляння зброї до рук терористів. Документ спрямований на запобігання постійної загрози виготовлення, зберігання, передачі, придбання або використання зброї терористичними групами, повідомляє прес-служба Постійного представництва України при ООН.

Рада безпеки ООН прийняла резолюцію про запобігання потрапляння зброї до рук терористів.

Документ спрямований на запобігання постійної загрози виготовлення, зберігання, передачі, придбання або використання зброї терористичними групами, повідомляє прес-служба Постійного представництва України при ООН.

«Метою цієї резолюції є подальше підвищення ефективності заходів з контролю над озброєннями, здійснених на національному, регіональному та міжнародному рівнях з метою припинення незаконного використання стрілецької зброї та легких озброєнь, а також компонентів для виробництва саморобних вибухових пристроїв», — йдеться в повідомленні.

Українська делегація закликала міжнародне співтовариство до подальшого посилення прикордонного та експортного контролю, правил передачі озброєнь і зміцненню міжнародного співробітництва правоохоронних і розвідувальних органів.

«Окремо було привернуто увагу міжнародної спільноти до продовження порушень міжнародного права Російською Федерацією, яка поставляє на окуповану територію на сході України численні види зброї, що використовуються для проведення терористичних атак, в т.ч. для збиття малайзійського рейсу МН17», — йдеться в заяві.

Українська делегація також підкреслила необхідність посилення зобов'язань, підтверджених в прийнятій резолюції, а також важливість притягнення до відповідальності тих, хто «поставляє зброю, фінансує або надає будь-яку іншу підтримку терористам».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: