Рада Безпеки ООН засудила терористичні акти на християнські храми у Єгипті та закликала всі країни активно співпрацювати з єгипетською владою для притягнення відповідальних за ці напади до правосуддя

Рада Безпеки ООН засудила терористичні акти на християнські храми у Єгипті та закликала всі країни активно співпрацювати з єгипетською владою для притягнення відповідальних за ці напади до правосуддя.

Про це з посиланням на прийняту заяву Радбезу повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Члени Ради Безпеки найрішучішим чином засудили жахливі і підлі теракти, що відбулися у Вербну неділю 9 квітня 2017 року під час служби в двох церквах в Танті і Олександрії в Єгипті, в результаті яких загинули як мінімум 41 особа і понад 100 постраждали», — йдеться у заяві.

Також Радбез заявила про необхідність «притягнення до відповідальності виконавців, організаторів і спонсорів цих актів тероризму» і «настійно закликали всі держави відповідно до їх зобов'язань за міжнародним правом і відповідними резолюціями Ради Безпеки активно співпрацювати з урядом Єгипту і всіма іншими відповідними органами з цього питання».

«Члени РБ підтвердили, що тероризм у всіх його формах і проявах являє собою одну з найбільш серйозних загроз міжнародному миру і безпеці», — наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, що у Єгипті сталося два вибухи. Перший пролунав у коптській церкві Святого Георгія в місті Танта, що на північ від Каїра. У результаті вибуху щонайменше 26 людей загинули.

Кількість жертв в результаті другого вибуху біля церкви в Александрії збільшилася до 16-ти, ще понад 40 людей дістали поранень.

Також повідомлялося, що бойовики угруповання «Ісламська держава» взяли відповідальність за два вибухи в Єгипті.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: