На Громадському стартувала радіопрограма «Новий ранок» Радіо НВ. Програма виходить щодня з 7:00 до 10:00 в ефірі Радіо НВ, а з 8 квітня «Новий ранок» і в ефірі Громадського.

«Новий ранок» — це щоденний тригодинний ефір, в якому ведучі Олег Білецький і Павло Новіков обговорюють головні події з життя країни й те, як ці події впливають на життя кожного українця.  

«Я сподіваюся, що ми будемо корисні один одному, — говорить головний редактор Радіо НВ Валерій Калниш. З Громадським ми сходимося в цінностях: ми так само поважаємо журналістські стандарти, намагаємося бути цікавими для різних аудиторій. Сподіваюся, що завдяки нашій співпраці ми зможемо розширити наші аудиторії, в чомусь доповнюючи один одного і допомагаючи нести незаангажовану інформацію слухачам та глядачам, тим самим збільшуючи коло розумних, поінформованих громадян».

Цікаві гості, палкі дискусії та живий інтерактив зі слухачами Радіо НВ та глядачами Громадського — відтепер ще більше українців починатиме свій день з «Нового ранку». 

«Величезна частина українців дізнається новини з телебачення. Громадське, як єдиний незалежний інформаційний телеканал, готове стати майданчиком для тих незалежних медіа, що працюють за стандартами, — переконана голова ГО «Громадське телебачення» Наталя Гуменюк. — Хтось скаже, що незалежні редакції маленькі, у них мало ресурсу порівняно з великими олігархічними групами. Але наша сила — у співпраці та партнерстві. Тому, щоб телевізійні глядачі по всій країні мали змогу ще й зранку чути актуальні, якісні дискусії, ми й будемо транслювати в ефірі програму «Новий ранок» від «Радіо НВ».

Дивіться програму «Новий ранок» о 7:00 в ефірі Громадського телебачення та слухайте в ефірі Радіо НВ на хвилях свого міста.

Поділитись: